David Duchovny nuk i do mediat sociale - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

David Duchovny nuk i do mediat sociale

NULL NULL
24/05/2015

David Duchovny është ”skeptik” i mediave sociale dhe pranoi se ai i është bashkuar Twitterit për shkak se ai ishte i obliguar për ta bërë këtë.

Aktori 54 vjeçar i cili ka vajzen 16 vjeç West dhe djalin 12 vjeç Miller, me ish gruan Tea Leoni, pranoi se ai përdorë vetëm Twitterin, transmeton klankosova.

David ka thënë: ‘’Unë jam skeptik për Twitter, por unë isha në shënjestër për t’u bërë pjesë e Twitterit’’.

Ylli i ”Californication” këmbëngulë se ai nuk insiston të jetë një baba përfekt në shtëpi dhe që do vetëm të shpenzoj kohë me fëmijët.

Ai tha : ”Njerëzit gjithmonë kanë biseduar në lidhje me mua për cilësinë e kohës, unë me të vërtetë mendoj se koha është sasi, më pëlqen marrëdhënia ime me fëmijet e mij, unë jam i ati i tyre”.