Darka e Lamës që do duhej t’i bashkonte, përplas Hotin e Osmanin (VIDEO)

Darka e Lamës që do duhej t’i bashkonte, përplas Hotin e Osmanin (VIDEO)

NULL NULL
2 ditë më parë

Një darkë që shtrohej nga presidenti i ndjerë Ibrahim Rugova, bashkonte politikanët kosovarë.

Por këtë vit, rreth saj janë përplasur Kryeministri Avdullah Hoti dhe Kryeparlamentarja Vjosa Osmani se kush duhet të jetë nikoqir i Darkës së Lamës.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Haris Ademi.

klankosova.tv