Dafina Zeqiri po martohet? (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina Zeqiri po martohet? (FOTO)

NULL NULL
25.05.2023 18:57
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, i ka befasuar ndjekësit e saj me postimin e fundit në Instagram.

Ajo është shfaqur me një fustan nusërie, duke ngritur dyshimet se po martohet, por duke mos dhënë më shumë detaje, përcjell Klankosova.tv.

“Gjërat më të mira ndodhin papritur”, ka shkruar Dafina krahas postimit të saj.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)