Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka po paralajmëron Melinda Ademi?

NULL NULL
25.06.2024 16:46
Melinda Ademi
Melinda Ademi

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi duket se po vjen me një projekt të ri muzikor.

Ajo ka bërë një shkrim në Instagram, që duket si pjesë nga kënga e saj, përcjell Klankosova.tv.

“Bitch unë jom Melinda, krejt kta e din, e ty ta lypin ID”, ka shkruar Melinda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.