Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka ndodhi? – Alba e “qorton” pak Azemin (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 09:48

Së fundmi, Alba e ka “qortuar” pak Azemin në dhomën e grimit.

Ajo kërkoi nga Azemi të mos i mbetet hatri shpejtë dhe në momentin që ka një pikëpyetje, të bisedojë me të, njofton Klankosova.tv.

Ndërkohë Azemi i tha Albës se situata e tij është krejt ndryshe.

Ndiqni videon për më shumë detaje.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.