City-Liverpool, formacionet zyrtare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

City-Liverpool, formacionet zyrtare

NULL NULL
01.04.2023 12:47

Manchester City dhe Liverpooli do të përballen në kuadër të javës së 29-të në Premier League.

Ndeshja do të zhvillohet në “Etihad”, me fillim nga ora 13:30.

City do të hyjë në këtë ndeshje me një mungesë të madhe, pasi Erling Haaland, nuk do të jetë në dispozicion të Pep Guardiolës.

Në vend të tij do të luajë Julian Alvarez, i cili ka gjetur formën në ndeshjet e fundit me Qytetarët.

Ndërkohë edhe te Liverpooli, nga fillimi nuk do të luajë Darwin Nunez, i cili gjithashtu ishte i lënduar, por do të jetë në bankë rezervë. /Klankosova.tv.

Formacionet zyrtare:

Image