Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chelsea me 7 brazilianë

NULL NULL
15.05.2015 16:06
Mesfushori i Atletico Paranaense do të I bashkohet skuadrës së Chelsea për një shumë prej 4.5 milionë funte.

Ai do të jetë lojtari i 7 brazilian i kësaj skuadre, pas Ramires, William, Oscar, Filipe Luis, Wallace dhe Lucas Piazon.

Ky numër i brazilianëve të të kaltërve mund edhe të zvogëlohet pasi nga skuadra mund të largohet Filipe Luis, vetëm pas 12 muajve prej kur u transferua nga Atletico Madridi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.