Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chelsea i shton edhe një vit kontratës së Enzo Fernandez

NULL NULL
14.04.2023 08:05
Enzo Fernandes

Klubi i Chelseat ka vendosur që t’ia zgjasë edhe për një vit kontratën lojtarit Enzo Fernandez, me mega-kontratën e tij të tanishme që ishte e vlefshme deri në vitin 2031.

Kjo do të thotë se nëse gjërat shkojnë mirë mes mesfushorit fitues të Kupës së Botës dhe Bluve, argjentinasi do të qëndrojë në Stamford Bridge deri në vitin 2032.

Enzo konsiderohet shpesh si një nga mesfushorët e rinj më të mirë të këtij brezi, i njohur për vizionin, pasimet dhe aftësitë e tij mbrojtëse.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.