Bundchen dëshironte ta linte burrin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bundchen dëshironte ta linte burrin

NULL NULL
11/11/2015

Supermodelja Gisele Bundchen, ka pranuar se e ka konsideruar që ta lë burrin e saj Tom Brady, pasi kuptoi që ish e dashura e tij Bridget Moynahan ishte shtatëzënë me fëmiun e tij, transmeton Klan Kosova.

“Thjesht nuk dija se çfarë të bëja”.

“Ishte një nga aot momentet ku pyesja veten nese duhet të dorëzohesha?”, u shpreh Bundchen.

Por modelja braziliane vendosi që të vazhdojë më tej me Brady, pasi që e dinte që ai ishte njeri shumë i mirë.

“Brady është njeri shumë i mirë”.

“Ai është i ëmbël dhe shumë bashkëpunues”.