Bucks me fitoren e 15 rresht në NBA (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bucks me fitoren e 15 rresht në NBA (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 01.03.2023 07:42

Në mëngjesin e së mërkurës me kohën tonë lokale janë zhvilluar 10 ndeshje në NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Atlanta Hawks vs Washington Wizards 116-119,

Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers 121-109,

Toronto Raptors vs Chicago Bulls 104-98,

Houston Rockets vs Denver Nuggets 112-133,

Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings 117-123,

Dallas Mavericks vs Indiana Pacers 122-124,

Utah Jazz vs San Antonio Spurs 94-102,

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 123-105,

Los Angeles Clippers vs Minnesota Timberwolves 101-108 dhe

Brooklyn Nets vs Milwaukee Bucks 104-118.

Bucks arritën fitoren e 15 rresht kampionale, të udhëhequr nga Giannis Antetokounmpo i cili realizoi 33 pikë dhe 15 kërcime.