Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Buci i dëshpëruar nga përjashtimi i Metit: Dikush luan lojë të fëlliqtë, janë provokime të rënda (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 22:04

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Buci duket se nuk e ka përjetuar mirë përjashtimin e Metit nga aventura televizive e “Vëllait të Madh”.

Pa cekur emra, Buci ka thënë se dikush “luan pisët”, derisa i ka këshilluar banorët e tjerë të përmbahen nga situatat eskaluese.

“Këto janë provokime të lojës, nuk bën me ra nën ndikim të dikujt tjetër. Janë provokime të rënda, duhet të ruajtur nervat sepse dikush luan kështu fëlliqtë”, ka thënë ai pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.