Bryan Adams infektohet për herë të dytë me COVID-19

Bryan Adams infektohet për herë të dytë me COVID-19

NULL NULL
4 days më parë

Këngëtari kanadez i Bryan Adams, thotë se do të shkojë në spital në Itali pasi doli pozitiv me COVID-19 për herë të dytë brenda një muaji.

“Ja ku jam, sapo mbërrita në Milano dhe kam rezultuar pozitiv për herë të dytë në një muaj për COVID-19”, shkroi ai në Instagram.

Adams, i cili thuhet se është vaksinuar kishte rezultuar pozitiv më parë më 31 tetor, megjithëse ai nuk kishte asnjë simptomë, shkruan BBC, transmeton Klankosova.tv.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bryan Adams (@bryanadams)