Bruno thotë se "dëshiron të jetë fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bruno thotë se “dëshiron të jetë fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova” (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 00:05

Banorët e nominuar të javës, përfshirë Brunon, po vazhdojnë të shijojnë darkën e shtruar për ta, ndërsa mungesë as sonte, nuk shënojnë pyetjet.

“Sa i frikësohesh eliminimit nesër?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar atij.

“Ka qenë një pyetje shumë e lezetshme nga Melisa para katër ditësh me tha ‘ti nuk je kështu gjithmonë të shohë të heshtur, mos ndoshta je trembur nga eliminimi?’ i thash ‘nëse do të më pyesësh a do të jesh fitimtar i kësaj gare?’, ‘Po dua të jem’ por nëse do më pyesësh se ‘a ke frikë nga nominimi?’, i thash ‘kurrë nuk do të kisha frikë’ sepse nëse kurrë nuk do të nominohem, atëherë nuk do e di si përceptohem jashtë”, ka thënë Bruno pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS