Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero kërkon nga e dashura ta vizitojë në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 13:11
Edona

Blero bashkë me Edonën iu drejtuan kamerës dhe bënë zemrën bashkë.

Blero kërkoi nga e dashura e tij që të shkoj në Big Brother VIP Kosova 2, ndërsa Edona tha se është dëshira më e madhe e tij.

Ku në fund Edona ia dhuroi një përqafim.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.