Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero bashkëpunim me Onat

NULL NULL
17.06.2015 11:19

Blero po përgatit një këngë në bashkëpunim me këngëtarin e grupit TDS, Onatin.

Ai përmes një postimi në instagram ka treguar se kënga titullohet ”JOJO”, dhe ky projekt është duke u punuar nga produksioni Asha, transmeton Klan Kosova.

Blero ka shpërndarë fotografinë me një foto të agjensionit Fibula, ku tregon se klipi është duke u realizuar në Turqi.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.