Blero bashkëpunim me Onat - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero bashkëpunim me Onat

NULL NULL
17/06/2015

Blero po përgatit një këngë në bashkëpunim me këngëtarin e grupit TDS, Onatin.

Ai përmes një postimi në instagram ka treguar se kënga titullohet ”JOJO”, dhe ky projekt është duke u punuar nga produksioni Asha, transmeton Klan Kosova.

Blero ka shpërndarë fotografinë me një foto të agjensionit Fibula, ku tregon se klipi është duke u realizuar në Turqi.