Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando sqaron edhe njëherë se ndodhi përplasja fizike me Metin (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 21:40

Blerando ka folur pas videos që është paraqitur sot në ‘Prime’ pas situatës që patën gjatë javës me Metin, i cili u përjashtua pasi e sulmoi.

Blerando tha se ajo çfarë ka ndodhur nuk i ka pëlqyer.

“Nuk ma ka pëlqyer situata që u mundua me dorë të më tregoj se nuk e ndjek detyrën që i kam dhënë”, ka thënë Blerando./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.