Bastoni, cak i Cityt dhe PSG-së - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bastoni, cak i Cityt dhe PSG-së

NULL NULL
10.04.2023 23:39

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të tentojnë ta transferojnë qendërmbrojtësin e Interit, Alessandro Bastoni, sipas raportimeve nga Tuttosport.

Përfaqësuesi i Italisë ka impresionuar me paraqitjet e tij për Zikaltrit këtë stinor duke ngjallur kështu edhe interesim jashtë Italisë.

Klubi nga Milani ia ka ofruar një kontratë të re me pagë më të lartë, mirëpo shifër kjo që nuk po ia kënaq apetitet italianit.

Kjo mund të bëjë që dy palët t’i ndajnë rrugët dhe që Bastoni të kërkojë një destinacion të ri ku mund të paguhet aq sa do.