Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët shijojnë motin me shi (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 12:45
Banorët

Banorët ditën e kanë nisur në oborrin e shtëpisë.

Ata kanë shijuar motin me shi.

Duke pirë kafe dhe cigare ata biseduan sëbashku.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.