Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët pyesin Edonën se e ka të dashur, ajo befason me përgjigjen (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 14:31
Edona James

Banorët e shtëpisë më të famshme në vend, Big Brother VIP Kosova, i kanë bërë një pyetje interesante Edonës.

Blerando e pyeti Edonën se “a ka të dashur?”.

“Po pesë”, ishte përgjigja befasuese e Edonës.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.