Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët me trajtim të trefishtë, përkujdesen Studio Eli, Clarissa supernail edhe Beauty Lounge Cika (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 16:24

Shumë befasi dhe të papritura i presin çdo herë banorët e Big Brother VIP Kosova 2.

Kësaj radhe ata i pritën profesionistët në fushën e bukurisë dhe tretmanëve.

Studio Eli, Clarissa Supernail edhe Beauty Lounge Cika sot janë duke u përkujdesur për dukjen dhe pamjen e banorëve të shtëpisë.

Ata të gjithë e mirëpritën këtë gjë dhe u ndjenë të lumtur./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.