Ballafaqimi Kosovë - Andorrë, ndeshja transmetohet sonte në Klan Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ballafaqimi Kosovë – Andorrë, ndeshja transmetohet sonte në Klan Kosova (VIDEO)

NULL NULL
28.03.2023 07:43

Sonte do të zhvillohet ndeshja Kosovë – Andorrë, e cila fillon nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe do të transmetohet direkt në Klan Kosova.

Gjithashtu Klan Kosova do të ketë edhe emision special para dhe pas ndeshjes kushtuar kombëtares “Dardane”.

Për të dy ekipet kombëtare, do të jetë kjo ndeshja e dytë kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Kosova në ndeshjen e parë barazoi 1:1 me Izraelin, kurse Andorra u mposht nga Rumania 2:0.

 

Fitorja, e vetmja alternativë e “Dardanëve” ndaj Andorrës (VIDEO)