Babai i Xhulit sot feston ditëlindjen, ajo e uron me fjalët më të bukura (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Babai i Xhulit sot feston ditëlindjen, ajo e uron me fjalët më të bukura (FOTO)

NULL NULL
20.03.2023 16:30
Xhuliana Nura dhe familja e saj

Sot babai i Xhuliana Nurës feston ditëlindjen.

E me këtë rast, ajo i ka bërë të atit një urim me fjalë shumë të bukura, përcjell Klankosova.tv.

Këtë urim ajo e ka bërë duke publikuar në Instagram një fotografi familjare.

“Urime babi ditëlindjen e ishalla t’kemi gjithmonë”, ka shkruar Xhuli.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Xhuliana me familje
Xhuliana Nura me familjen e saj