Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi shkruan letra dashurie nëpër shtëpi? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 10:01

Azemi ka nisur të shkruajë letra dashurie nëpër shtëpi.

Së fundmi, ai ka copëtuar disa letra në pjesë të shumta për të shkruar diçka, që sigurisht ka të bëjë me dashurinë e tij ndaj Albës, njofton Klankosova.tv.

Teksa ai shkruan, Vesa i tregon se ka dhimbje barku, deri në një moment kur vjen Santiana dhe e pyet se çfarë po bënte.

Megjithatë, Azemi nuk iu përgjigj.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.