Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi për Metin: E kam pasur të zemrës (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 00:35

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Azemi ka reaguar pas përjashtimit të Metit nga ky format televiziv.

Ai e ka cilësuar Metin si person shumë të afërt, derisa është shprehur i mërzitur për shkuarjen e tij.

“Më dhimbset se e kam pasur shumë të afërt, e kam pasur të zemrës, kemi pasur edhe muhabet”,  ka thënë Azemi pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.