Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi njëri ndër të preferuarit, Gania i habitur (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 09:55

Gani Gërmia ka mbetur i habitur për përzgjedhjen e Azemit si i preferuari i dytë i publikut.

Ai këtë e ka diskutuar me Bucin pas mbrëmjes Prime, duke thënë se nuk po i besohet, njofton Klankosova.tv.

Ndërkohë Buci i tha se Alba ka dalë “keq” tek publiku, prandaj Azemi u zgjodh i preferuar.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.