Ato nuk janë perfekte - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ato nuk janë perfekte

NULL NULL
17/05/2015

Është e zakonshme që të kemi çarje të lëkurës.

Humbja ose shtimi i peshës në kohë relativisht të shkurtë apo shtatzënia, shkaktojnë srijat-çarjet e lëkurës të cilat femrat gjithmonë mundohen t’i luftojnë.

Ndonëse kanë një ekip të tërë që u shkon nga pas, edhe aktoret dhe këngëtaret e famshme, kanë defektet e tyre.

Lëkura e tyre me tërë kujdesin që i kushtohet, është e zakonshme dhe me defekte natyrale.

Në vijim jua sjellim disa fotografi ku mund te vërehen çarjet e lëkurës në trupat e më të famshmeve.

Lady Gaga 

0514-stretch-marks-010-480w 0514-stretch-marks-10-480w

Salma Hayek 

Selma hayek Selma

Katie Holmes  

Katie Holmes 0514-stretch-marks-05-480w