Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ashtu si më ka bërë masazh mua, ashtu po e bënë brumin”, Vesa ngacmon Blerandon (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 19:47

Vesa ka bërë shaka me Blerandon sot në një moment derisa ai ishte duke përgatitur brumin për pite.

Ajo i tha atij se është duke e ngjeshur brumin për pite si atë që e kishte ngjeshur një ditë.

“Njëjtë je duke më ngjeshur më pate liruar shpinën”, ka thënë Vesa./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.