Asgjë Sikur Dielli e do Tiranën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Asgjë Sikur Dielli e do Tiranën

NULL NULL
08.05.2015 10:25

Në kuadër të festivalit të Librit dhe Arteve – Tirana Open 1 dhe Tulla Sounds, sonte në Tiranë do të shfaqet premiera e videoklipit të këngës “Unë të dua ty”, nga albumi i ri i grupit “Asgjë Sikur Dielli”.

Videoklipi do të shfaqet te Piramida në orën 22:00.