Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet pasi sulmoi vëllain

NULL NULL
27.09.2023 12:35
arrestimi gruaja

Të martën në Vushtrri një person është arrestuar pasi e ka sulmuar vëllanë e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar viktimën mashkull kosovar- vëllain e tij, të njëjtit i ka shkaktuar lëndime trupore. Viktimës iu është ofruar tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.