Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet i dyshuari që shkaktoi dhunë psikike ndaj një femre

NULL NULL
14.03.2023 09:14
fushe kosove

Viktima femër kosovare në Fushë Kosovë ka raportuar në polici se i dyshuari mashkull kosovar është duke shkaktuar dhunë psikike ndaj saj si dhe posedon një armë.

Organet e rendit njoftojnë se nga i dyshuari  është konfiskuar një pistoletë.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.