Argjentina do të bëhet me djalë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Argjentina do të bëhet me djalë

NULL NULL
24/05/2015

Këngëtarja Argjentina Ramosaj brenda disa jave do të lindë fëmijën e saj të parë.

Ramosaj me bashkëshortin e saj ka organizuar një festë për fëmijën e tyre i cili akoma nuk ka lindur.

I gjithë dekorimi ka qenë me ngjyrë të kaltër dhe të bardhë dhe shihet një detaj interesant, “Lejleku” që në sqep mban mbishkrimin “It’s a boy”.

Përmes kësaj Argjentina ka treguar se fëmija i parë do të jetë djalë./Prive.al

boy