Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arbër Hoxha shënon në fitoren e Slaven Belupos (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 21:06
Arber Hoxha

Futbollisti nga Kosova, Arbër Hoxha, ka shënuar gol në fitoren bindëse të Slaven Belupos, si mysafirë të Rijekës, me rezultat 2:4.

Hoxha e realizoi golin e katërt, në minutin e 85-të.

Ky ishte goli i tij i pestë personal këtë edicion.

Aktualisht, Slaven Belupo, është në vendin e gjashtë me 20 pikë të ligës kroate.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.