Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Amar dhe Alea pjesëmarrësit e radhës te “Supermendjet” (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2024 19:44
Supermendjet, Amar dhe Alea
Supermendjet, Amar dhe Alea

Kuizi tashmë i dashur për të vegjlit çdo të premte është prezent në ekranin e Klan Kosovës. Në “Supermendjet”, çdo herë janë dy fëmijë, të cilët mes vete garojnë duke u përballur me sfida të ndryshme, natyrishit përshtatur moshës së tyre.

Pjesëmarrja në një garë kaq të lezetshme televizive, nuk i lë pa dhurata. Dhe jo vetëm një, por gjatë secilës lojë së përfunduar, ata do të marrin shpërblime.

Në të premtën e kësaj jave, ishin Amari dhe Alea, ku përgjatë gjashtë lojërave shpesh edhe barazoheshin.

Qëllimi i një hapësire mediale për mosha të tilla, nuk ka për synim nxjerrjen e fituesit me patjetër, megjithatë lojërat janë tejet atraktive dhe në të njejtën kohë nxisin ndjenjën e garimit.

Përmes linkut të mëposhtëm, të gjithë ju mund t’i shikoni garuesit gjersa mundohen të dëshmojnë veten.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.