"Amanet" - video projekti më i ri muzikor nga Nora Istrefi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Amanet” – video projekti më i ri muzikor nga Nora Istrefi (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 19:16

Këngëtarja kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Amanet”.

Kënga e re e Norës i takon zhanrit të baladave, derisa atë e ka shkruar Ghulo, teksa për muzikën janë përkujdesur Nurteel dhe Kushtrim Kelani, transmeton Klankosova.tv.

Ashtu si përherë, Nora i ka kushtuar goxha vëmendje video klipit, derisa në skenat e tij është shfaqur me plot stil dhe kësaj radhe, me një dozë më të lehtë të ekspozimit të formave të saja të lakmueshme trupore.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni “Amanet” përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.