Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby befasohet nga “Vëllai i Madh”, i mundëson një bisedë telefonike me vajzën e saj (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:49

Spektakli i sotëm ‘Prime’ i Big Brother VIP Kosova ka qenë goxha special, dhe një surprizë e lezetshme e shumë emocionuese nga “Vëllai i Madh”, arriti për Albyn.

Në një moment, në shtëpi u dëgjua zilja e telefonit, e dedikuar për Albyn – dhe porsa ajo e hapi telefonin, e kuptoi se në linjë ishte vajza e saj.

Përgjatë bisedës me të voglën e saj, Alby është pushtuar nga emocione të forta, derisa ka shpërthyer edhe në lot.

Biseda është zhvilluar në gjuhën angleze, ngase bija e Albyt nuk e njeh mirë gjuhën shqipe.

Për më shumë detaje nga biseda nënë e bijë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtme.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.