Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba: Ky trekëndëshi që është bërë ka ndikuar në lojën time (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 21:43
Alba

Darka e të nominuarve ka filluar, dhe pyetja e parë i’u parashtrua Albës.

“A mendon që pavendosshmëria e ndjenjave tua të ka bërë më pak favorite këtë javë?”, ishte kjo pyetja pikante anonime për Albën.

“Unë kam qenë e vendosur, unë i kam treguar si njërit si tjetrit, por besoj se normalisht se ky trekëndëshi që është bërë ka ndikuar në lojën time, edhe normalisht besoj që më ka vënë në pozicionin që jam, sepse më ka nxjerr pak keq edhe pse jam munduar të jem e qartë, por nuk kanë kuptuar”, është përgjigjur Alba.

Por për të dëgjuar edhe nënpyetjet e të nominuarve të tjerë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.