Aksident trafiku në Prishtinë (FOTO+VIDEO)

Aksident trafiku në Prishtinë (FOTO+VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh tek semaforët afër Fakultetit Teknik në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes shihet autoambulanca, ndërsa policia njofton se janë nisur për në lokacion menjëherë sapo ishin njoftuar dhe se priten detajet nga vendi i ngjarjes.

Aksident trafiku në Prishtinë

Aksident trafiku në Prishtinë

Publiée par Klan Kosova sur Jeudi 24 septembre 2020