Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident i habitshëm te Nëna Terezë, lëndohen 3 veta (VIDEO)

NULL NULL
nga Arbëresha Fazliu 12.08.2022 20:34

Tre persona janë lënduar nga një aksident i cili ka ndodhë të enjten në mëngjes në rrugën “Nënë Tereza” në Fushë Kosovë. Policia e njësisë së trafikut është duke hetuar rrethanat, ndërsa dëshmitarët thonë se aksidenti ndodhi pasi një makinë u kyç keq në rrugën kryesore nga anësorja e më pas u godit nga një makinë në qarkullim e cila ishte në shpejtësi.

Sipas banorëve të zonës, në këtë rrugë ndodhin shpesh aksidente për shkak të kyçjes jo të duhur në rrugë nga ngasësit e veturave.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.