Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aguero nuk largohet nga Manchester

NULL NULL
03.06.2015 10:02
Megjithë fjalët se argjentinasi mund të jetë ylli i radhës që shkon në Madrid, duket se Citizens janë të vendosur ta mbajnë në Manchester.

Sulmuesi Sergio Aguero nuk do të shkojë në Real Madrid, pasi Manchester City është i vendosur për të mos lejuar që ky transferim të realizohet.

Mediat në ishull raportojnë se drejtuesit e Cityt janë të bindur të refuzojnë çfarëdo oferte për lojtarin më të mirë që e kanë.

Ata synojnë që argjentinasi edhe sezonin e ri të jetë bartës i lojës. Është folur se Aguero do të jetë transferimi i madh i Realit, por duket se kjo nuk do të ndodh.

27-vjeçar ka kontratë me skuadrën anglez deri në vitin 2019.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.