Acarohet situata mes PDK-së e VV-së në Kuvend: Fjalosen Liburn Aliu e Memli Krasniqi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Acarohet situata mes PDK-së e VV-së në Kuvend: Fjalosen Liburn Aliu e Memli Krasniqi (VIDEO)

NULL NULL
16/03/2018

Situata në Kuvendin e Kosovës është acaruar ndjeshëm në mes të deputetëve të Vetëvendosjes dhe deputetëve të Partisë Demokratike të Kosovës, pasi fjalimi i ministres Dhurata Hoxha, ka nxitur reagime të ashpra tek deputetët e VV-së, njofton Klan Kosova.

Me tone të ashpra veçanërisht kanë komunikuar deputeti i Vetëvendosjes, Liburn Aliu e deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi.

Siç shihet në videon e Klan Kosovës një grumbull i madh deputetësh janë përfshirë për të evituar një përplasje fizike.