6ix9ine po bën këngë me Meek Mill? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

6ix9ine po bën këngë me Meek Mill?

NULL NULL
04/09/2018

Reperi Tekashi 6ix9ine dhe Meek Mill thuhet se janë duke bashkëpunuar për një këngë të re.

Një burim tha për Page Six se 6ix9ine shkoi për ta takuar reperin që për një kohë ishte në burg, në Philadelphia, për t’u njohur nga afër me të, transmeton Klan Kosova.

Akoma s’ka asgjë të konfirmuar lidhur me këngën mes dy reperëve të njohur, por fansat po spekulojnë se ky projekt mund të vijë shumë shpejtë.