Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

128 raste aktive me COVID-19

NULL NULL
17.09.2022 07:37

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 128 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa janë regjistuar 15 raste të reja me COVID-19 dhe janë shëruar 25 pacientë, njofton Klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme