103 ditë në 7 minuta, momentet më të mira të Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

103 ditë në 7 minuta, momentet më të mira të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 22:01
Finalja Big Brother

Sonte po mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Pesë finalistët, Stresi, Xhuli, Vedati, Artani dhe Mbresa, janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë euro, por bashkë me ta për më shumë se 100 ditë ishin edhe shumë fytyra të njohura publike.

Në videon e mëposhtme mund t’i shihni të gjitha momentet brenda shtëpisë përmes 7 minutave.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.