Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zyrtarë të Realit do të udhëtojnë në Gjermani te Bellinghami

NULL NULL
28.04.2023 11:53

Zyrtarë të Real Madridit do të udhëtojnë në Gjermani për ta bindur Jude Bellinghamin që të kalojë te ky klub.

Sipas raportimeve nga Marca, kampioni i Evropës po punon intensivisht në transferimin e tij në këta 10 muajt e fundit.

Ata thuhet se po e përdorin strategjinë e njëjtë si me Aurelien Tchouamenin.

Për këtë të dytin kishte interesim të madh nga top klubet angleze, ashtu sikur për Bellinghamin, mirëpo Mbretërit kishin udhëtuar për në Monte Carlo, ku e kishin bindur francezin pasi ia kishin prezantuar projektin e tyre sportive.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.