Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhur, e zëmë duke nxjerrë gurë në gurishtë

NULL NULL
06.06.2023 08:46

Të hënën në fshatin Zhur të Prizrenit një person është zënë duke nxjerrë gurë në mënyrë të paligjshme nga gurishta.

“Raportohet se një i dyshuar mashkull  kosovar në mënyrë të pa ligjshme është hasur duke nxjerr gurë me ekskavator në një vend- gurishtë” thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë. Rasti vazhdon të hetohet”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.