Zhduket një vajzë në Ferizaj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një vajzë në Ferizaj

NULL NULL
10/07/2022

Një vajzë e mitur nga Ferizaj është zhdukur dje.

Rastin në polici e ka raportuar babai i saj duke thënë se vajza ka dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke vazhduar të hetohet nga policia.