Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një burrë në Gjilan

NULL NULL
25.09.2023 08:57

Një burrë është zhdukur pasditen e së dielës në qytetin e Gjilanit.

Rastin në polici e ka raportuar një grua e cila ka infromuar se ai është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më

“Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedura të mëtejme hetimore”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.