Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një 13-vjeçar në Fushë Kosovë

NULL NULL
21.11.2023 09:33
zhduket

Të hënën në Fushë Kosovë është raportuar se një djalë 13-vjeçar është zhdukur.

Ka qenë babai i tij i cili e ka raportuar rastin në polici, duke thënë që ai ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.e

“Ankuesi mashkull  kosovar raporton se djali i tij i moshës 13-vjeçare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për fatin e tij. Rasti nën hetime”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.