Zhduken dy të rinj në Shqipëri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduken dy të rinj në Shqipëri

NULL NULL
21/05/2015
Një vajzë 20 vjeçare studente në Universitetin e Sarandës dhe një 16 vjeçar nga Lezha janë zhdukur tash e disa ditë.

Manjola Lisi, 20 vjeç i ka humbur kontaktet me familjarët e saj. Denoncimi është bërë publik nga motra e saj. Pas kërkimeve ajo ka mësuar se motra nuk e frekuentonte mësimin prej kohësh. Megjithatë, familjarët nuk kanë bërë denoncim në polici.

Në policinë e Lezhës u denoncua një ditë më parë humbja e një 16 –vjeçari. Gen Huba nga Mamurrasi ka humbur kontaktet prej 4 ditësh. Ai kishte dalë të hënën nga shtëpia, si çdo ditë tjetër dhe nuk është kthyer më. /Lapsi.al