Zgjedhjet lokale në Shqipëri, KQZ jep të dhënat për orën e parë të votimeve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zgjedhjet lokale në Shqipëri, KQZ jep të dhënat për orën e parë të votimeve

NULL NULL
14.05.2023 09:13

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) në Shqipëri ka publikuar të dhënat për pjesëmarrjen në zgjedhjet vendore deri në orën 08:00.

Pas raportimit të 2468 qendrave votimi nga 5211 gjithsej, pjesëmarrja është mbi 23 mijë, ose 1,29%.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.